AVALEHT ÕPETAJAD ESINEMISED JA REISID HELIPLAADID KONTAKT

 

 
 VAATA MIS  ON MÜÜGIL ERR POES! 
Meie kaheksateistkümnendal CD-plaadil on 25 populaarset lastelaulu. Lisaks on eraldi plaat fonogrammidega
TEKSTE VAATA SIIT
Meie seitsmeteistkümnendal CD-plaadil on 11 laulu, mille Eesti Vabariigi sünnipäeva puhul kirjutasid Eesti muusikud meie lastele ja noortele. Lisaks on plaadil ka laulude fonogrammid, mis mängitud sisse muusikute endi poolt.
TEKSTE VAATA SIIT
Meie kuueteistkümnendal CD-plaadil on 33 lastelaulu. Lisaks eraldi plaat fonogrammidega.
TEKSTE VAATA SIIT
Meie viieteistkümnendal CD-plaadil on 15 Arvo Pärdi lastelaulu mudilas- ja lastekoorile. Lisaks eraldi plaat fonogrammidega.
TEKSTE VAATA SIIT
Meie neljateistkümnendal CD-plaadil on 24 Priit Pajusaare lastelaulu mudilas- ja lastekoorile. Lisaks eraldi plaat fonogrammidega.
TEKSTE VAATA SIIT
Meie kolmeteistkümnendal CD-plaadil on 26 Arne Oidi lastelaulu, kaasas on eraldi plaat fonogrammidega kaasalaulmiseks.
TEKSTE VAATA SIIT
Meie kaheteistkümnes album sisaldab nii vanemaid kui uhiuusi talvelaule, lisaks eraldi ketas fonogrammidega  kaasalaulmiseks
TEKSTE VAATA SIIT
Üheteistkümnes helikandja on Tõnis Kõrvitsa  võrratute lastelauludega ja saadaval novembris 2010
TEKSTE VAATA SIIT
Kümnes  Raadio Laululaste CD nimega "Midagi head"  sisaldab Piret Ripsi kauneid laule. Ja muidugi on taas kord võimalus fonogrammide saatel kaasa laulda 
TEKSTE VAATA SIIT
Üheksas heliplaat"Üksteist peab hoidma" sisaldab viitteist laulu Kadri Hundi ja Mart Siimeri sulest. Ilmus see jõuludeks 2008 
 
TEKSTE VAATA SIIT
Kaheksas album "Kodus kõik on kõige parem" on Eesti Vabariigi 90-ndaks sünnipäeva auks välja antud kogumik nii  varasemate plaatide kodu- ja isamaalauludest kui ka päris mitmest päris uuest palast. Ilmunud märtsis 2008
Seitsmes heliplaat “Väike valge laev” ilmus 2007 aasta alguses. Sellel kõlavad Rene Eespere laulud Jürmo Eespere džässiseades
Kuues heliplaat aastast 2005 kannab nime"Head lapsed, need kasvavad lauluga" ja sisaldab Olav Ehala kirjutatud ning seatud laule. Nagu eelmisel, saab sellelgi plaadil fonogrammide saatel ise kaasa laulda.
 
TEKSTE VAATA SIIT!
Viies plaat “Kuula ikka väiksemat” ilmus 2004 aasta lõpus. Sellel plaadil on kõik laulud loodud Märt Hundi poolt,  laulude seaded tegi Jaak Jürisson. Saateansamblis mängivad Jaak Jürisson, (klahvpillid), Ain Agan (kitarrid), Taavo Remmel  ja Raul Vaigla (bass), Toomas Rull ja Tanel Ruben (löökriistad). Monika Mattiesen (flöödid), Mari Poll (viiul), Meelis Vind (klarnet), Tiit Kalluste (akordion)
Neljas plaat “Maasikad” ilmus 2003 aastal. Plaadil on kõik laulud loodud
Rein Rannapi poolt ning sõnad on kirjutanud Ott Arder. Laulude seaded tegi Rein Rannap. Saateansamblis mängivad Rein Rannap (klahvpillid), Ain Varts (kitarrid), Raul Vaigla (bass) ja Toomas Rull (löökriistad). 
Kolmas heliplaat “Naerud ja nutud” ilmus 2001 aastal. Lapsed esitavad Tiit Kikase lastelaule, lisaks ka Kadri Hundi loodud laul ja üks vana iiri viis. Arranzheeringud tegid Tiit Kikas ja Kadri Hunt. Instrumente mängib Tiit Kikas.
Teine heliplaat “Karjapoiss on kuningas” ilmus 1999 aastal. Plaadilt leiab iga lastelaulu sõber endale midagi, sest esitatud on nii tuntud vanad lastelood ja rahvaviisid(näiteks “Kevadel” (“Juba linnukesed”), “Ei saa  mitte vaiki olla”, “Teele, teele kurekesed”, “Poisid ritta”, “Kui mina alles noor veel olin”) kui ka uuemad Kaido Sussi lastelaulud (näiteks “Jõulumaal”, “Kuuske toomas”, “Vaeslapse jõuluöö”). Laulude seaded on teinud Kaido Suss.
Raadio Laululaste esimene heliplaat  on lindistatud  1998. aastal Kirile Loo käe all, kannab nime “Meie kiisul kriimud silmad” ja sisaldab tuntud eesti lastelaule.

KUULA LAULULASTE SALVESTUSI