AVALEHT ÕPETAJAD ESINEMISED JA REISID HELIPLAADID KONTAKT

Raadio Laste Laulustuudio kunstiliseks juhiks ja dirigendiks on alates 1998. aasta sügisest laulja ja dirigent Kadri Hunt. Lisaks laulude õpetamisele kirjutab ta neid vahel ka ise - 2008. aasta detsembris sai valmis heliplaat, millel on Mart Siimeri ja Kadri Hundi lastelaulud.
 

 

Kadri Hundi abiliseks laulude õpetamisel on abidirigent Kaie Tanner.
Ta on varem lapsi laulma õpetanud Kaarli lasteaias ja eelkoolis ning  Musamari Mudilaste Muusikakoolis. Mudilaskoore juhatas Kaie ka 2007. aasta Ilmapuu laulupeol, 2009. aasta ÜhesHingamise laulupeol ning 2011. aasta noorte laulupeol „maa ja ilm“. Lisaks tööle Raadio Laste Laulustuudios on ta  Kirikumuusika Liidu lastekoori „Väike küünal“ peadirigent.
Hääleseadja Anu Aimla õpetab laululapsi alates aastast 2002. Temalt saab teada kuidas lauluhäält loomulikult ja kaunilt kõlama saada. Hääleseade tunnis tehakse toredaid harjutusi koos liikumisega, kasutatakse ja kinnistatakse kõike, mida tantsutundides keha õige tunnetamise kohta õpetatakse.
Raadio Laulustuudio tantsuõpetaja on alates 2016. aasta sügisest Märt Agu, kelle käe all valmivad laulude liikkumisseaded.
Märt Agu on Tallinna Tantsuakadeemia looja ja kunstiline juht ning Märt Agu Tantsukooli looja ja kunstiline juht, Tallinna Tantsuakadeemia rahvatantsurühma Uppsar ja naisrühma “Hiired Tuules" kunstiline juht. Lisaks õpetab lapsi tantsima mitmetes Tallinna koolides ja lasteaedades.
Keskkooli lõpetas Märt matemaatika eriklassis, aga ülikoolis hakkas õppima koreograafiat. Keskkooliaegne huvi matemaatika vastu on tema kärjääris olulist rolli mänginud, sest Märdi sõnul on tantsujooniste tegemine just puhas matemaatika.
Praegusel ajal on Eesti rahvatantsu ja tantsupidude traditsioon tugevalt seotud tema nimega. Märt Agu on läbi ajaloo kõige noorem tantsupeo üldjuht. 31-aastaselt juhtis ta XI noorte tantsupidu, kus tema taktikepi all tantsis 8000 tantsijat.